Güvenlik Politikası
Sayın Ziyaretçiler,
Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal EKİZER Hukuk Bürosu tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yer alan bilgiler hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya profesyonel danışmanlık kapsamında değildir.

Ziyaret ve Kullanım Kuralları
1 – Bu internet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlarla kullanılamaz. EKİZER Hukuk Bürosu internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.
2 – EKİZER Hukuk Bürosu internet sitesinde bulunan yazılı materyal dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar EKİZER Hukuk Bürosu’na aittir ve yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.
3 – EKİZER Hukuk Bürosu’nun yazılı onayı olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi kesinlikle yasaktır.
4 – Bu web sitesinde yer alan yazı ve açıklamalarda değinilen konular soyut ve genel olarak ele alınmıştır. Bu nedenle bu yazı ve açıklamalar somut olaylar hakkında yapılmış hukuki tavsiye niteliğinde kabul edilemeyecekleri gibi Avukatlık Kanunu ve Avukatlık Meslek Kuralları kapsamında yazılı veya sözlü hukuki danışma olarak da değerlendirilemezler. Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza faks veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun var olan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır.
5-Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler, bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. EKİZER Hukuk Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.
6 – Bu web sitesinin herhangi bir zamanda güncellenmesi değiştirilmesi ve kapatılması ile ilgili her hakkı saklı olup EKİZER Hukuk Bürosu’na aittir.
7 – Doküman ve dosyalar üzerinde web sitesine yerleştirilmeden önce virüs taraması yapılmakta ancak bu web sitesinden yüklenecek doküman ve dosyaların virüs korumalı olacağı garanti edilmemektedir. EKİZER Hukuk Bürosu bu durumdan kaynaklanacak herhangi bir zarar ve kayıpla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.
8– Bu yasal uyarılar ve bu web sitesi ile ilgili her türlü hususta Türk Hukuk Mevzuatı uygulanır.